Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Extra Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

Obchodní centrum Plzeň
Rokycanská 1424/128, Plzeň

Jak se k nám dostanete?

Dnes je středa, 18. 10. 2017 a svátek má Lukáš

Přeskočit navigaci

facebook oc Plzeň e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Zdraví, krása » Fokus Optik

Fokus Optik

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Kontakty a služby obchodu

Společnost FOKUS optik a.s. je největší řetězec provozoven oční optiky v České republice. V roce 2011 oslavila už 20. leté působení na českém trhu. V současné době má na území ČR 90 prodejen ve více než 45 městech. V roce 2009 společnost FOKUS optik expandovala i na Slovensko.

V prodejnách Fokus optik naleznete široké portfolio dioptrických obrub a slunečních brýlí jak předních módních značek jako jsou například PRADA, DOLCE A GABBANA, GUCCI, MAX MARA, DIOR, HUGO BOSS, RAYBAN a další, tak i značky méně známé, které svou kvalitou a designem odpovídají dnešním nárokům zákazníka. Ve FOKUS optik si prostě vybere každý!!

Jako lídr na trhu má FOKUS optik zastoupení společnosti SWISS optik, která dodává brýlové čočky a řadí se mezi 3 nejvýznamnější výrobce na světě.

Fokus optik je na českém trhu také lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček a díky své privátní značce SWITCH. Dále může zákazníkovi nabídnout další rozsáhlou škálu produktů od renomovaných firem v oblasti kontaktních čoček. Nabízíme i další optické pomůcky, které jsou nezbytnou výbavou k ochraně a čištění dioptrických pomůcek. Na všech provozovnách nabízíme kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, tak i servis brýlí. Na všech pobočkách FOKUS optik se o vás postarají odborníci, kteří vám také rádi poradí, nebo s vámi vyberou vhodnou obrubu a doporučí skla. Rádi vám zhotovíme skla na lékařský předpis i bez předpisu.

Můžete využít i výhody věrnostního programu FOKUS optik klub, kdy každý měsíc je pro vás, jako člena vytvořena speciální nabídka slev a za nákupy ve FOKUS optik sbíráte též body, které pak můžete uplatnit v podobě poukázky na slevu.

Po celý rok máme pro vás připravené zajímavé akce a slevy.

Akce obchodu

akce 1+1 zdarma

akce 1+1 zdarma

1+1 ZDARMA na kompletní dioptrické brýle nebo sluneční brýle Pořiďte si nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle a druhé pro vás nebo vaše blízké dostanete zdarma!

Pokud potřebujete nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle, tak přijďte do FOKUS optik! Máme pro Vás skvělou nabídku druhých brýlí zdarma! Pokud si vyberete své nové kompletní dioptrické brýle, dostanete do hodnoty 5000 Kč druhé kompletní brýle zcela zdarma!

A když si pořídíte sluneční brýle, tak do celé hodnoty zakoupených slunečních brýlí dostanete druhé zcela zdarma!

A navíc druhé brýle nemusíte pořizovat jen sobě, ale můžete si pořídit nové brýle spolu s manželkou, kamarádkou, nebo kolegou. Výběrem dioptrických obrub ani dioptrických skel nejste nijak omezeni, stejně tak je to u slunečních brýlí. Můžete vybírat a kombinovat z celé nabídky FOKUS optik!

Zdarma jsou vždy druhé levnější brýle do max. hodnoty 5 000 Kč. Pokud budou druhé dioptrické brýle dražší než 5 000 Kč, bude vám tato částka odečtena z celkové ceny druhých brýlí. Sluneční brýle jsou zdarma v nižší nebo stejné hodnotě. Nevyčerpanou hodnotu slunečních nebo kompletních dioptrických brýlí nelze směnit za peníze ani další zboží. Kompletní dioptrické brýle = obruba + skla. Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik kromě Outletu. Slevy se nesčítají, akci nelze kombinovat na koupi slunečních a dioptrických brýlí. Akce neplatí na objednávky v e-shopu. Akce platí od 21. 8. 2017 do odvolání.

http://www.fokusoptik.cz/akce/11-zdarma/

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
377 260 718

E-mail:
fokusplzen2@fokusoptik.cz

Jméno zástupce:
Irena Pašková

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.fokusoptik.cz

Další obchody Zdraví, krása


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (16.2 + 41.4) *
Nahoru