Nacházíte se zde: Úvod Akce Akce centra Únikové boxy - hrajte a pomáhejte

Únikové boxy - hrajte a pomáhejte

Akce již skončila
Únikové boxy - hrajte a pomáhejte

Oblíbené únikové hry se vrací do Plzně, tentokrát v podobě boxů, jejichž tajemství musíte rozluštit, abyste získali dárek. I letos můžete pomáhat díky hrám, které jsou pro vás zdarma. Akce je totiž součástí již tradičního Měsíce v růžové, který startuje jako vždy 1. října.

Únikové boxy budou pro návštěvníky k dispozici na pasáži od čtvrtka 19. září do středy 2. října a to ve všední dny 15 - 18 hod, víkendy 13 - 18. hod. 28. 9. je zavřeno z důvodu zákonem dané povinnosti uzavření velkých obchodů. Online rezervace se spouští 16. 9. v odpoledních hodinách. Zarezervujte si včas termín pro vaši skupinu a přijďte soutěžit i se svými kamarády!

Budeme moc rádi, když v případě, že se nebudete moc dostavit, napíšete storno své rezervace, aby se dostalo i na ostatní zájemce o hru. A když se vám hry budou líbit, budeme rádi, když přispějete do kasiček pacientské organizace Mamma HELP a třeba se i zeptáte na informace týkající se rakoviny prsu.

Těšíme se na vás!

On-line rezervace: https://escapezone.cz/unikove-boxy-plzen/

Upozornění: Na akci bude pořizována audiovizuální dokumentace, která může být použita pro ilustraci ke zveřejnění na webu, sociálních sítích a v médiích.


zpět na přehled

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00

Tesco Extra

Tesco Extra

6:00 – 22:00

Parkování

Parkování

Zdarma

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.3 + 49.7) *

Nahoru