Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Extra Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

Obchodní centrum Plzeň
Rokycanská 1424/128, Plzeň

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 24. 2. 2018 a svátek má Matěj

Přeskočit navigaci

facebook oc Plzeň e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Akce » Akce centra » XBOX ONE TURNAJ

XBOX ONE TURNAJ

Akce již skončila
28. - 29.5. 2016 jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku!
Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox! Vyhraj konzoli Xbox One, automobil Hyundai na víkend a další skvělé ceny! Zahraj si fotbal s profesionálním fotbalistou na Xboxu a vyhraj fotbalový míč s jeho podpisem.
XBOX ONE TURNAJ

V sobotu 28.5. 2016  odstartuje v OC Plzeň jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku! Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 10 hodin na pasáži OC Plzeň hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících. Je možje možné registrovat se dopředu přes formulář zde pro zajištění 100% účasti, ale I NA MÍSTĚ!

Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2016 a dokonce i s opravdovým profesionálním fotbalistou.

První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhne semifinále a finále a slavnostní předání výher.

Výhry jsou velmi lákavé: automobil Hyundai na víkend pro celou rodinu, super hry na Xbox, ovladače, knihy s fotbalovou tématikou a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox One o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných v neděli 28.5. po skončení finálových kol.

REGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ ZDE

  FORZA MOTORSPORT PLAYSEAT …. „Přijďte vyzkoušet!“ 

 

 

HARMONOGRAM

1. DEN: KVALIFIKACE

9:00                       akreditace registrovaných přes internetový formulář, výdej soutěžního kuponu se soutěžním číslem

10:00                     start registrace na místě (registrace bude dále probíhat až do naplnění kapacity) výdej soutěžních karet se soutěžním číslem

10:00                     úvodní slovo moderátora, START TURNAJE (začínat budou již registrovaní hráči z internetu) 

 Turnaj proběhne na 5 konzolích v pěti různých sportech. Hraje se vždy ve dvojicích. Pouze jeden hráč postupuje do druhého dne. Hraje se vyřazovací metodou na vyšší počet výher.

10:00 – 17:00     průběh turnaje,  soutěže s moderátorem o drobné ceny,  mini turnaje ve fotbálku

 

2. DEN: SEMIFINÁLE / FINÁLE

10:00     start semifinálových kol, vyhlášení soutěžících dvojic (moderátor + hostesky na registraci informují kdo s kým hraje), opět postupuje jeden z dvojice dle počtu výher

13:00     start finálových kol

15:00     host – fotbalista Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň) rozhovor, autogramiáda, hra na Xboxu s vybranými soutěžícími, exhibiční hra na Xboxu, předávání cen

15:45     vyhlášení vítězů, vyhlášení nejlepších hráčů v jednotlivých sportech, předávání cen vítězům

16:15     LOSOVÁNÍ O XBOX ONE

16:30     Poděkování, závěrečné slovo, focení

„Organizátor má právo na časovou úpravu harmonogramu i na změnu her v průběhu turnaje. “ 


zpět na přehled

Fotogalerie

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (27.4 + 31.6) *
Nahoru