McDonald´s

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Opening hours

Monday - Sunday: 8:00 - 21:00

Store on the map

Ground floor

Zavřít

Contact

Phone: 725 424 805

E-mail: rest74@cz.mcd.com

Name of representative:
Radka Žítková

Shop services

McDonald´s

Podnikání společnosti McDonald's je postaveno na čtyřech pilířích:

  • kvalita
  • servis zákazníkům
  • čistota
  • vždy něco navíc

A to vše s jediným cílem - spokojenost zákazníka. Nabízíme sendviče, hranolky, saláty, dezerty, teplé a studené nápoje.

Restaurace nové generace

Hlavním důvodem, proč přicházíme s restaurací nové generace, je záruka, že si náš zákazník odnese výrobek připravený přímo pro něho a dostane tak právě vyrobený produkt vysoké kvality a čerstvosti.

V původních restauracích McDonald’s byly naše burgery předpřipravené v tzv. produkční kontrole pod zdrojem tepla, kde čekaly na své zákazníky. Nyní je však připravujeme pro každého zákazníka individuálně, což zaručí křehkost a křupavost zeleniny, správnou konzistenci rozteklého sýra, čerstvost žemle a šťavnatost masa.

Věříme, že si naši zákazníci restaurace nové generace oblíbí, protože umožňují rozdílné způsoby objednávání a jsou důležitým krokem k větší variabilitě produktů a úpravě objednávek na míru každého zákazníka.

Restaurace nové generace skrývají spoustu novinek, překvapení a skvělých vychytávek. Také mají téměř vždy širší nabídku. Nyní tě v nich čekají variace ikonické klasiky, která ani nepotřebuje reklamu. McRoyalTM! O tvou ruku se budou ucházet McRoyalTM Double, McRoyalTM Hot a McRoyal WesternTM se slaninou, salátem, červenou cibulí, smaženou cibulkou a BBQ omáčkou. Double v sobě má ne jeden, ale hned dva plátky 100% českého hovězího masa i čedaru. Tvoje srdce (= chuťové buňky) si nepochybně získá také pikantní Hot s jalapeños a omáčkou tabasco. Všechny variace samozřejmě obsahují 100% české hovězí, čedar a okurku. 

Back to category

Next stores Refreshments

Opening hours

Tesco Extra

Tesco Extra

6:00 – 22:00
Stores

Stores

10:00 – 20:00
Parking

Parking

Free
UP