Lindex

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 377 222 101

E-mail: store.manager658@lindex.com

Jméno zástupce:
Nikola Vitoušová

Služby obchodu

Akce obchodu

Knits Campaign week 40

Knits Campaign week 40

Výrazné a poutavé barvy – základní prvek kampaně Knits 2018. Pleteniny ve výrazných barvách, především fuchsiová a čistě modrá, vystřídali zemité barvy i klasickou černou, které vévodily kolekcím v minulých letech. Společnost Lindex ve své nové pletené kampani propojuje výjimečnost těchto barev s každodenním životem jejich nositelů.

Nechybí oblíbené kousky ve stylu oversize a pohodlné roláky, zajímavé kombinace materiálů, jako například saténová sukně doplněna o pleteniny, či různé střihy šatů ve stejné barvě.

Kolekce byla inspirována „street stylem“ napříč celým světem, influencery a sociálními médií. Zaměřila se na prémiové materiály, jakými jsou vlna Merino, vlna Alpaka a kašmír, které rovněž podporují iniciativu společnosti Lindex v oblasti udržitelnosti, a to vyrábět produkty s dlouhou životností.

Celou kolekci pak doplňují hřejivé doplňky, vlněné šály s dlouhými střapci, kašmírové čepice a kožené rukavice.

Kampaň je dostupná v prodejnách i na lindex.com od 4. října 2018

Společně v boji proti rakovině

Společně v boji proti rakovině

10 % z celkového prodeje naší kolekce PINK poputuje v České republice organizaci „Aliance žen, projekt Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu“. #Lindex #LindexPink

Lindex

Nabízíme krásné, ženské a trendy kousky, které jsou dostupné on-line a i v kamenných obchodech. Skandinávské dědictví ovlivňuje náš design a dělá z nás jedinečný módní řetězec. Záleží nám na tom, že naše oděvy jsou kvalitně zpracovány, a to udržitelným způsobem, dokonale padnou a jsou také cenově dostupné. Náš sortiment zahrnuje několik konceptů a to dámskou módu, dětskou módu a spodní prádlo.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Tesco Extra

Tesco Extra

6:00 – 22:00

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00

Parkování

Parkování

Zdarma

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (5.7 + 31.5) *

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže Tesco

Nahoru