Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Extra Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00

Obchodní centrum Plzeň
Rokycanská 1424/128, Plzeň

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 20. 1. 2018 a svátek má Ilona

Přeskočit navigaci

facebook oc Plzeň e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Móda » Pepco

Pepco

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Kontakty a služby obchodu

V PEPCO oblečete celou rodinu a zařídíte si domácnost za nejnižší ceny.

 

NAŠE VIZE
Stát se největší, nejlepší, nejlevnější a nejznámější značkou průmyslově-oděvních diskontů nejen v Polsku, ale i v Evropě.

NAŠE MISE
Poskytujeme naším zákazníkům možnost největších nákupů za nejnižší ceny, zajišťujeme nejlepší obsluhu – každodenně.

 

 

PRO NÍ - Módní oděvy a doplňky pro každý den nebo spodní prádlo – u nás naleznete vždy nejlepší nabídku za nejnižší cenu. Každá žena si v PEPCO pro sebe něco najde. Naším zákaznicím nabízíme širokou nabídku výrobků nejvyšší jakosti a v libovolném stylu – od domácí pohody po eleganci na významné příležitosti.

PRO NĚJ - Stylový každý den? V PEPCO máme zajímavou nabídku pro muže v casual a sportovním stylu. Vše za atraktivní ceny. Nákupy v PEPCO mohou být příjemným zážitkem také pro muže. I ti si v obchodech našeho řetězce zcela určitě najdou svůj vlastní styl. Nezávisle na tom, zda volí spíše styl sportovní nebo ten každodenní.

PRO DÍTĚ - Široká nabídka módního, pohodlného a levného dětského oblečení i pro ty větší – to je záruka vydařených nákupů. PEPCO je řetězcem pro rodinné nákupy. Naše výrobky nabízíme za nejnižší ceny, díky čemuž u nás při nakupování spoříte a máte víc pro své nejbližší. Protože investování do rodiny se vyplácí. A nejvíce se vyplácí investování do dětí. Pro své děti naleznete v PEPCO takřka vše. Jako vždy za nejnižší ceny.

PRO DOMÁCNOST - Polštáře, záclony, nože, talíře a k tomu spousta dalších položek v domácnosti nezbytných – vše v nejmodernějších barvách, podle aktuálních trendů, ale za rozumnou cenu. V PEPCO najdete vše co potřebujete, aby se Váš domov proměnil v pohodlné rodinné hnízdo. V obchodech našeho řetězce naleznete vše co potřebujete a to za atraktivní ceny, které ze zařizování Vašeho domova udělají rychlou, snadnou a příjemnou záležitost.

ZNAČKOVÉ PRODUKTY - Barbie, Disney, Hello Kitty... V PEPCO koupíte také značkové produkty s postavičkami z nejpopulárnějších pohádek, protože víme, co mají děti nejraději...

HRAČKY A EDUKACE - Jako dárek nebo pro společné chvíle – každá příležitost je vhodná pro nákup her a hraček. A můžete udělat Vaším mrňousům radost. Stojí to tak málo. Darujte dětem trochu radosti! S PEPCO způsobíte, že se na jejich tvářích objeví široký úsměv, nezávisle na příležitosti. Od karnevalových převleků, přes hry a edukativní karty, až po hračky, které způsobí, že každý den našich mrňousů bude naplněn radostí.

SEZÓNNÍ PŘEDMĚTY - Máme širokou nabídku sezónních výrobků. Ověřte si, co můžete koupit v PEPCO za nejnižší cenu! V PEPCO je vždy sezóna pro nejlepší a zároveň nejlevnější nákupy. V závislosti na ročním období u nás najdete specializovanou nabídku.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
735 174 178

E-mail:
zakaznik@pepco.cz

Jméno zástupce:
Barbora Šlaisová

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.pepco.cz

Další obchody Móda


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (41.1 + 33.7) *
Nahoru