McDonald´s

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 8:00 - 21:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 725 424 805

E-mail: rest74@cz.mcd.com

Jméno zástupce:
Radka Žítková

Služby obchodu

McDonald´s

Podnikání společnosti McDonald's je postaveno na čtyřech pilířích:

  • kvalita
  • servis zákazníkům
  • čistota
  • vždy něco navíc

A to vše s jediným cílem - spokojenost zákazníka. Nabízíme sendviče, hranolky, saláty, dezerty, teplé a studené nápoje.

Restaurace nové generace

Hlavním důvodem, proč přicházíme s restaurací nové generace, je záruka, že si náš zákazník odnese výrobek připravený přímo pro něho a dostane tak právě vyrobený produkt vysoké kvality a čerstvosti.

V původních restauracích McDonald’s byly naše burgery předpřipravené v tzv. produkční kontrole pod zdrojem tepla, kde čekaly na své zákazníky. Nyní je však připravujeme pro každého zákazníka individuálně, což zaručí křehkost a křupavost zeleniny, správnou konzistenci rozteklého sýra, čerstvost žemle a šťavnatost masa.

Věříme, že si naši zákazníci restaurace nové generace oblíbí, protože umožňují rozdílné způsoby objednávání a jsou důležitým krokem k větší variabilitě produktů a úpravě objednávek na míru každého zákazníka.

Restaurace nové generace skrývají spoustu novinek, překvapení a skvělých vychytávek. Také mají téměř vždy širší nabídku. Nyní tě v nich čekají variace ikonické klasiky, která ani nepotřebuje reklamu. McRoyalTM! O tvou ruku se budou ucházet McRoyalTM Double, McRoyalTM Hot a McRoyal WesternTM se slaninou, salátem, červenou cibulí, smaženou cibulkou a BBQ omáčkou. Double v sobě má ne jeden, ale hned dva plátky 100% českého hovězího masa i čedaru. Tvoje srdce (= chuťové buňky) si nepochybně získá také pikantní Hot s jalapeños a omáčkou tabasco. Všechny variace samozřejmě obsahují 100% české hovězí, čedar a okurku. 

Zpět na kategorii

Další obchody Občerstvení

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (19.4 + 29.3) *