Nábytek Louda

Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 775 590 286

E-mail: nabytek.louda@seznam.cz

Jméno zástupce:
Hana Jiroutová

Služby obchodu

Nábytek Louda

Pro vaše pohodlí je tu Nábytek Louda

Naše firma Nábytek Louda působí na trhu již od roku 1996. V naší rozsáhlé nabídce najdete nábytek z masivu, sedací soupravy rohové, sedací soupravy 3+1+1, sedací soupravy 3+2+1. Sedací soupravy jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech látky, ekokůže nebo v koženém provedení. Nabízíme obývací stěny, systémové obývací stěny i moderní obývací stěny. Dále potom komody, skříně, ložnice, ložnice z masivu, dětské pokoje, dětské pokoje z masivu, dětské pokoje moderní, TV stolky, konferenční stolky, jídelní sestavy a rovněž poskytujeme kuchyně na míru, i levné kuchyně.

Nábytek z masivu je vyráběn v šesti barevných odstínech a povrchové úpravě lak a vosk. V nabídce je nábytek z masivu typu: šatní skříně, komody, kompletní vybavení ložnic, obývacích pokojů, jídelen, pracoven i dětských pokojů. Nábytek z masivu vyrábíme i na zakázku, dle přání zákazníka.

Velice pestrá je nabídka sedacích souprav. Jsou nabízeny sedací soupravy rohové, sestavy 3+1+1,sestavy 3+2+1, sedací soupravy modulové u kterých si zákazník sestaví sedací soupravu přesně dle svých potřeb. V nabídce jsou sedací soupravy rozkládací i nerozkládací, kožené i látkové. Jednou z novinek v potahových materiálech je velice kvalitní TEFLON. K sedacím soupravám je možné dodat libovolný počet křesel a taburetů.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00

Tesco Extra

Tesco Extra

6:00 – 22:00

Parkování

Parkování

Zdarma

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (18.5 + 24.9) *

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže Tesco

Nahoru